Teneke Dolum Makinası

teneke dolum makinası

Teneke Dolum Makinası

Teneke dolum makinası, istenilen ölçülerde yine istenilen kap türüne yüksek hızda hassas dolum yapmanızı sağlar.

Teneke Dolum ve Kapama Makinası

Teneke kutular birçok sektörde kullanılmaktadır. Gıda sektörleri, inşaat sektörleri gibi gibi bir çok sektörde tenekeler kullanılıyor. Bu tenekelerin içerisine ürün doldurulması işlemi için de teneke dolum makinaları kullanılmaktadır. Line Makina olarak teneke kutularınızın dolumunu gerçekleştirmeniz için gelişmiş teknolojiler ile donatılmış teneke dolum ve kapama makinası üretimi sağlamaktayız.

Tekene dolum makinası sayesinde hangi sektörde hizmet sağlıyorsanız, hepsinde ürünlerinizin dolumunu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yağ, boya vs. gibi tüm ürünlerinizin dolumunu bu makineyle sağlayabilirsiniz. İstenilen büyüklükteki tenekelere ve istediğiniz miktarlarda ürün dolumu gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş teknolojisi ile birlikte teneke dolum makinasının kontrolü tamamen sizin elinizde! PLC dokunmatik ekran kontrol ekranı ile makinanın dolum işlemlerinde hangi aşamada olduğunu kolay bir şekilde takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Teneke Dolum Makinası Fiyatları

Teneke dolum makinası, istenilen boyutlarda üretilebilir. Bunun yanı sıra istenilen ekstra özellikler var ise ürüne entegre edilebilmektedir. Böylece makineyi tam olarak istediğiniz hale getirebilmek için özelleştirmelerde bulunabilirsiniz. Tabi ki bu tarz özelleştirmeler ve ürünün üzerindeki değişiklikler, ürünün maliyeti konusunda da değişiklikleri ortaya çıkarıyor. Teneke dolum makinası fiyatları da durum bu şekilde olunca oldukça değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle sizlere tam olarak bu konuyla ilgili bilgi verememekteyiz. Teneke dolum makinaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki iletişim adreslerimizden bizlere danışabilirsiniz.

Sorularınız için

bize ulaşabilirsiniz