Toz Dolum Makinası

Toz Dolum Makinası

Toz Dolum Makinası

 Toz yapıda olan ürünlerin, servo motor kontrollü bir vida grubu vasıtası ile istenilen gramaj da tam otomatik ve yarı-otomatik olarak istenilen şekilde hazırlanmış olan ambalaja doldurulma işlemi için dizayn edilmiştir. Toz dolum makinalarıyla gıda, kimya, ilaç, kozmetik, tarım, deterjan ve benzeri sektörlerde ki işletmelerde tam otomatik veya yarı otomatik olarak kullanılmaktadır. Toz dolum makinasının kullanımı kolay olduğu kadar temizliği de oldukça basittir. Toz dolum makinası modelleri cam şişe, plastik, şişe, bidon, teneke, kutu ve benzeri ambalajlara dolum işlemini yapabilmektedir.

Toz Dolum Makinaları

Toz doldurma makinası, toz granül ürünlerinin belirli ölçeklerde çeşitli kaplara doldurulma işlemini gerçekleştirir. Toz dolum makinası ile birçok sektörde kullanılan ürünlerin toz dolum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Toz dolum makinesi yardımı ile birçok toz halinde bulunan ürünün(tuz, şeker, pudra, kına, tüm baharatlar ve genel itibari ile granüller) dolumunu sağlayabilirsiniz. Toz dolum makinası ile alakalı özel talepleriniz ve ihtiyaçlarınız olur ise makineler özelleştirilebilmektedir. Makinamız hijyen kurallarına uygun şekilde üretilmektedir. Bu sayede toz dolum makinesini gıda sektöründe kullanmanızda bir sakınca yoktur.

Toz Dolum Makinası Fiyatları

Toz dolum makinası fiyatları genel olarak müşterinin taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Makinanın stok halinden başka özel taleplerin bulunması durumunda maliyetlerin de değişiklik göstermesinden dolayı sizlere Toz doldurma makinesi hakkında fiyat bilgilendirmesi yapamıyoruz. Tam olarak hangi toz dolum makinasına ihtiyacınız var, ne tür ek özellikler ya da isteklerinizin olduğunu iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak bildirirseniz, sizleri detaylı bir şekilde Toz dolum makinası fiyatı konusunda bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz..

 

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz