Yarı Otomatik Dolum Makinaları

Yarı Otomatik Dolum Makinaları

Yarı Otomatik Dolum Makinası

Yarı-Otomatik Dolum Makinesi LN-M -Model

Yarı otomatik dolum makinası, Pnömatik Sistem Olarak Çalışmaktadır. Makinenin nozulu damlatmaya karşı korumalıdır. Dolum esnasında şişe, kase, vs. koyulabilmesi için önünde tablası vardır. Sızdırmazlık elemanları ve piston keçeleri dolumu yapılacak ürüne göre değişiklik gösterebilir. Teflon, viton veya polietilen malzemeden üretilir. Dolum ayarı çevirme kolu sayesinde kolay bir şekilde ayarlanabilir ve kayıt altına alınır. Tekerlekleri sayesinde istenilen yerde kolay ve hızlı bir şekilde dolum yapmaya hazır hale getirilir. İstenilen gramaj aralığında müşteri talebi doğrultusunda dolum sağlayacak makine üretebiliriz. Kıvamlı ürünlerinizi de yarı otomatik dolum makinaları ile rahatlıkla doldurabilirsiniz.
Yarı otomatik dolum makinası yardımı ile teneke kutu, bardak ve benzeri her türlü kabı doldurabilir.

Yarı otomatik dolum makinası yardımıyla akışkan ya da yoğun halde bulunan sıvılarınızın dolumunu sağlayabilirsiniz. Bu makine yardımıyla gıda, kozmetik, kimya, ilaç, temizlik sektörlerindeki ürünlerinizin çeşitli kaplara dolumunu sağlayabilirsiniz. Makinelerimiz, gıda sektöründe kullanılması için hijyen koşullarını sağlayan makinelerdir. Yarı otomatik dolum makinesi ihtiyaçlarınıza özel olarak özelleştirilebilmektedir. Hangi türden sıvının dolumu yapılacağı, hangi tür kaba dolum yapılacağının bilgisi alındıktan sonra sizler için en uygun makine üretimi Line Makina tarafından sağlanmaktadır.

Doldurabileceği Ürünler
Zeytinyağı, Ayçiçek Yağı , Meyve Suları , Limonata , Şalgam , Salça , Meze , Nar Ekşisi , Boza , Sos , Yoğurt , Reçel , Bal , Marmelat , Boya , Solvent , Motor Yağları , Tarım İlaçları , Sıvı Sabun , Deterjan , Jel , Yüzey Temizleyici , Arap Sabunu , Şampuan , Losyon , Krem ,Jöle , Şurup , Medikal Sıvılar , Sıvı Gübreler

Yarı Otomatik Dolum Makinası Fiyatları

Yarı otomatik dolum makinası denince çeşitli özellikler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle tam olarak müşterinin istediği özelliklerde bir makine ortaya çıkarmak maliyetleri değiştirebilir. Bu nedenle Yarı otomatik dolum makinesi fiyatı konusunda sabit bir fiyat veremiyoruz. Bizlere hemen aşağıda bulunan iletişim kanallarımızdan ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz