Dezenfektan Dolum Makinası

dezenfektan dolum makinası

Dezenfektan Dolum Makinası

Dünya olarak küresel pandemi şartları ile mücadele etmekteyiz. Bu noktada da yanımızda hep dezenfektan taşımaktayız. Bu durum da dezenfektan üretiminde gelişmeler yaşanmasına olanak sağladı. Bu durum da hızlı ve sağlam dezenfektan üretimi yapanlar için dezenfektan dolum makinası ihtiyacı doğurdu. Line Makina olarak ürettiğimiz dezenfektan dolum makinalarını hakkında hemen bilgi almak için alttaki butona tıklayın. .

Dezenfektan Dolum Makinaları

Günümüzde artık dezenfektan kullanımı oldukça arttı. Pandemi koşullarından ötürü artık dışarı çıktığımız zaman her yerde yanımızda dezenfektan taşıyoruz ya da gittiğimiz her yerde duvarda asılı dezenfektanlar ile karşılaşıyoruz.  Durum bu şekilde olunca dezenfektan üretimi yapan ve bunları şişelere dolumunu sağlayan firmalar için artık gelişmiş, hızlı ve düşük maliyetli dezenfektan dolum makinası ihtiyacı doğuyor. Bu noktada da Line Makina olarak devreye girerek, el dezenfektanı, alkol bazlı hijyenik dezenfektan ürünlerinin şişelenmesi için dezenfektan dolum makinaları üretiyoruz. Dezenfektan dolum makinalarımız ile dilediğiniz şişe türlerine, dilediğiniz türden(jel, sıvı,) dezenfektanın dolumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Dezenfektan Dolum Kapama ve Etiketleme

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi hali hazırda dezenfektan üretimi yapan, üretimini genişletmek isteyen ve üretim hızını artırmak isteyen işletmeler için son teknolojiler ile donatılmış dezenfektan dolum makinaları üretmekteyiz. Dezenfektan dolum makinalarımız ile detaylarını bizden öğrendiğiniz her türden dezenfektan hijyenik içeriğini, dilediğiniz şişe türlerine dolumu sağlanabilir. Dezenfektan dolum makinesi için dilerseniz dolum ve kapama işlemlerinin ardından etiketleme işlemi de sağlanabilmektedir. Bu şekilde dezenfektan dolum makinanızı dilediğiniz şekilde özelleştirebilir, tam olarak istediğiniz makineye erişebilirsiniz.

Hangi Türden Şişelere Dezenfektan Dolumu Sağlanabilir?

Dezenfektan kullanımı hayatımızın her noktasında olduğu için insanlar çeşitli boyutlarda şişelerde dezenfektana ihtiyaç duyuyorlar. Ceplerinde taşımak için, arabaya koymak için, işletmelerin girişine koymak için gibi gibi durumlar için çeşitli türden şişelere dezenfektan dolumu sağlamak gerekmektedir. Line Makina olarak ürettiğimiz dezenfektan dolum makinaları ile dilediğiniz şişelere dezenfektan dolumu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bidonlara, dilerseniz ufak şişelere dilediğiniz türden dezenfektan dolumu yapabilirsiniz. Tabi ki bu detayları makine siparişi vermeden önce bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Makine bu isteklerinize özel olarak özelleştirilerek, sizlere teslim edilecektir.

Dezenfektan Dolum Makinası Fiyatları

Dezenfektan dolum makinaları için bir fiyat vermemiz isteniyorsa, öncelikle bu konuda sizlere net bir rakam vermem ücret bilgilendirmesi yapamayacağımızı bildirmek isteriz. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere makinelerimiz oldukça özelleştirilebilir olduğu için ve bu her özelleştirmenin de maliyeti olduğundan dolayı fiyatlar değişim göstermektedir. Sonuç olarak aşağıdaki yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak tam olarak nasıl bir dezenfektan dolum makinasına ihtiyacınız olduğunu belirterek, fiyat alabilirsiniz.

Sorularınız için

bize ulaşabilirsiniz