Şişe Yıkama ve Çalkalama Makinaları

Şişe Yıkama ve Çalkalama Makinaları

Genel olarak, şişe durulama, şişeleri kavanozları vs, bir durulama havuzunun üzerinde ters çevirirken, durulama başlıkları da tozu ve kiri temizlemek için kabın içine su püskürtür bu şekilde şişe kavanoz kap vs. Islak durulama makineleri, hem cam hem de plastik dahil olmak üzere çok çeşitli şişe kavanoz ve kap şekilleri, boyutları ve malzemeleri ile çalışır.

Şişe Yıkama ve Çalkalama Makinaları

Şişe Yıkama Çalkalama Makinası, istenilen ölçüde şişeler veya kavanozlar için tasarlanarak, dolum hattı öncesi şişelerin veya kavanozların hava ve su ile sterilizasyonunda kullanılır.

Özellikle gıda ve kozmetik üretimlerinde, hijyenin sağlanması için otomatik olarak konveyör üzerindeki şişeleri basınçlı su ile yıkayarak tekrar dolum hattının konveyörüne yerleştirir.
İstenilen kapasiteye göre tasarlanabilen Şişe yıkama makinası, cam, plastik şişe ve kavanozların yıkama işlemini sağlama amacıyla kullanılır. Steril dolum şartları için şişe yıkama ve çalkalama makinası gereklidir.

Şişe Yıkama Makinası

Line Makina olarak tasarladığımız şişe yıkama makinaları sayesinde, hangi türden şişelerin dolumu yapılacak ise önceden şişelerin yıkama ve çalkalama işlemleri sağlanır. Böylece steril olarak şişelere dolum sağlayabilirsiniz. İstenilen her türlü şişe, kavanoz türleri için yıkama işlemi gerçekleştiren makine üretebiliriz.

Şişe çalkalama makinası dolumdan önce doldurulacak olan şişelerin yıkanmasını ve steril bir şekilde doluma hazır hale getirilmesi işlemini gerçekleştirir. Şişe yıkama çalkalama makinesini istenilen ölçüler için özelleştirebilirsiniz. Bu özelleştirme hem şişe hem de kavanoz yıkama çalkalama makinaları için de  geçerlidir. Makinalarımızı güncel teknolojiler ile üretiyoruz, böylece makinalarımızı aldıktan sonra uzun süre kullanmaya devam edebilir, böylece bütçenizde de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Peki cam şişe yıkama makinası fiyatları konusunda gelince ürünlerimizin fiyatları birçok şeye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Makinalar, işlemi gerçekleştirilecek şişelerin boyutları ve genişliklerine özel olarak  tasarlanacağı için ekstra maliyetler oluşabilir, bundan dolayı şişe yıkama makinası fiyatları da değişebilir. Genel olarak sizlerin ihtiyacına özel olarak uygun fiyatı belirlemekteyiz. Bundan dolayı şişe çalkalama makinası fiyatları konusunda en güncel bilgiye iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak erişebilirsiniz.

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz