Shrink Makinası

Shrink Makinası

Shrink Ambalaj Sistemleri, çeşitli tavalı veya tavasız ürün grupları için kullanılır. Plastik, cam, metal, ahşap ve karton gibi çeşitli malzemelerden yapılmış ürünlerin paketlenmesi için tasarlanmıştır. Shrink ambalaj makinesi, Line Makina tarafından gıda, içecek, kozmetik, kimya, tıp, boya, matbaa, otomotiv, donanım vb. Sektörlerin talebini karşılamak için geliştirilmiştir.

Shrink makinası, Alt ve üst motorlu film tahrik mekanizması Seramik kaplı kesme yapıştırma çenesi Yapışmalar P.I.D ısı kontrol sistemi ile sağlanır. Çeşitli ürün boyutları için kolayca ayarlanabilen itici plakası Kesme-yapıştırma işlemi sırasında paketi sabitlemek için yumuşak baskı istonu Manuel veya zaman ayarlı otomatik itici mekanizması Kolay değiştirilebilir paslanmaz çubuk rezistans sistemi Tünel giriş ve çıkışında silikon perdeler Mükemmel izolasyon ile asgari ısı kaybı Tünel çıkışında soğutma fanı Ayarlanabilir tünel konveyör hızı Ayarlanabilir tünel ısısı Kolay ve hızlı film değişimi Taşımayı kolaylaştıran frenli tekerlekler Acil durum butonu Kolay kurulum ve basit kullanım Yüksek shrinkleme hızı Üretim verimliliği ve paket kalitesi Uzun ömürlülük CE standardı Yıpranabilen parçalar hariç 2 yıl garanti 5 Yıl yedek parça tedarik garantisi Opsiyonel Tünel içi taşıma sistemi (silikon kaplı miller, tel örgü bant veya teflon örgü bantlar) Tünel çıkışında yan ütüleme ruloları

Shrink Makinesi

Shrink makinesi ile kolay bir şekilde ürünlerinizin ambalajlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Her sektörden olan ihtiyaçlarınızı karşılamak adına Shrink makinası ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Shrink ambalaj makinesi ile alakalı olarak aklınıza takılan soruları da sayfanın sonunda bulunan iletişim adreslerimizden bize ulaşarak sorabilir, ürettiğimiz şilink makinası olarak da bilinen Shrink ambalaj makinası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Shrink Ambalaj

Shrink ambalaj makinaları ile çok kolay bir şekilde ürünlerinizi ambalajlayabilir ve büyük bir iş yükünden kurtulmuş olur, zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Otomatik shrink makinası ihtiyacınız için bizimle iletişime geçerek, size özel olarak makine üretmemiz için sipariş verebilirsiniz. Böylece tam olarak hangi ürünün ambalajlaması yapılacak ise ona özel olarak Shrink makinası elde edebilirsiniz.. Shrink Makinası İzmir, İstanbul, Ankara gibi Türkiye’nin dört bir yanına gönderimi sağlanabilmektedir. 

Shrink makinası üretimden çıktıktan sonra kurulum işlemleri ve personele makinenin nasıl kullanılacağı hakkında bilgilendirme işlemleri Line Makina tarafından yapılmaktadır.

Shrink Makinası Fiyatları

Shrink makinası fiyatları sipariş verileceği zamana göre değişiklik göstermektedir. Buna etki eden en büyük unsurlardan birisi de makinanın özel olarak üretilmesinden kaynaklanmaktadır. Shrink paketleme makinası ihtiyacınız için fiyat öğrenmek istiyorsanız, telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak Shrink makinası fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz