Ayran Dolum Makinası

ayran dolum makinası

Ayran Dolum Makinası

Ayran dolum makinaları ile dilediğiniz türden şişelerinize ayran dolum işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz. İstenilen türde içeceği ve istenilen türde olan doldurulacak şişelere özel olarak tasarlanan ayran dolum makinası için hemen bizimle iletişime geçin!

Ayran Dolum ve Kapama Makinası

Ayran dolum makinaları sayesinde cam şişe, plastik şişe, plastik bardak gibi dilediğiniz şişe türleri için şişeleme, dolum ve kapama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayran dolum makinası, ürün dolumunu sağlamadan önce dolum yapılacak şişenin yıkamasını, çalkalamasını kısacası dezenfekte işlemlerini gerçekleştirir, ardından doluma hazır hale getirir ve seri dolum işlemine başlar. Bu şekilde gıda sektörlerinin standartlarına en uygun şekilde ayran dolum işleminizi gerçekleştirebilir ve ürünlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Tabi ki yukarıda saydığımız aşamalar sizlerin isteğine özel olarak makineye eklenmektedir. Yıkama ve çalkalama özelliği, etiketleme özelliği gibi özellikler isteğe göre eklenebilmektedir.

Cam Şişe Ayran Dolum Makinası

Tam otomatik ayran dolum makinası sayesinde hiçbir müdahaleye gerek kalmadan, isterseniz cam şişe, isterseniz pet şişe, isterseniz de plastik bardaklara kolay bir şekilde ayran dolumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ayran üreticilerinin ayran dolum işlemini yapmasını oldukça kolaylaştıran, zamandan ve iş gücünden yüksek derecede tasarruf sağlamasını sağlayan ayran dolum makinaları için hemen direkt makine üreticisi olarak Line Makina‘ya ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz. Bizler de sizler için uygun fiyatlarla ve kaliteli malzemeler ile yıllar boyu kullanabileceğiniz makineleri üretebiliriz.

Ayran Dolum Makinası Fiyatları

Ayran dolum makinaları için Line Makina olarak bizlere ulaşabilir, taleplerinizi ve tam olarak nasıl bir ayran dolum makinasına ihtiyacınız olduğunu belirterek, sizlere detaylıca yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Ayran dolum makinası fiyatları konusuna gelince, bu konu hakkında sizleri bu sayfadan bilgilendirmemiz doğru olmaz. Çünkü; makine talebini yapan firmanın tam olarak hangi türden bir ayran dolum makinesine ihtiyacı olduğunu bilmiyoruz ve ekstra olarak hangi tür opsiyonları talep edeceğini bilmemiz gerekmektedir. Bundan dolayı net olarak bir fiyat verememekteyiz. Detaylı bilgi için hemen aşağıdaki iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sorularınız için

bize ulaşabilirsiniz