Terazili Dolum Makinaları

Terazili Dolum Makinaları

Çok Kefeli Plastik Kase Dolum Makinası
10/14/16/18 vs. kefeli terazi ile dolum yapılır. Taneli ürünlerin dolumu için kullanılır. Şekerlemeler, kuruyemiş, bakliyat, makarna, kurabiye, taneli baharatlar, cips gibi ürünlerin paketlemesi için idealdir.

Isı ile yapışabilen, Plastik PP / PS ambalajlara dolum yapar. Farklı sayıda kefeli olarak imal edilebilir. Komple paslanmaz malzemeden imali edilir 304 /316 kalite.

Terazili Dolum Makinası

Terazili dolum makinası ile taneli ürünlerinizin dolumlarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çeşitli oranlarla tartar ve paketlemesini sağlar. Tartılı dolum makinası olarak da bilinen Terazili dolum makinaları ile taneli ürünlerinizin dolumunu ve paketlemesini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Terazili dolum makinaları sayesinde bakliyat, kuruyemiş, baharat gibi taneli ürünlerinizin yüksek hassasiyetle dolumunu hijyenik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Line Makina olarak ne türden terazili dolum makinası ihtiyacınız var ise üretimini sağlayabiliriz. Bizlere ne türden bir terazi ile dolum yapan makine ihtiyacınız olduğunu bildirirseniz, sizler için uygun makinayı üretebilir ve doğru bilgilendirmeyi yapabiliriz. Böylece tam olarak ihtiyacınız olan terazili dolum makinasına sahip olursunuz.

Line Makina olarak ürettiğimiz makinaların hepsi paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Bundan dolayı da ürünleriniz hiçbir şekilde uygun olmayan yerlere temas etmez, temas ettiği yerlerde de, ürünü olumsuz etkileyebilecek herhangi bir durum gerçekleşmez. Böylece gıda sektörünün gerektirdiği hijyen kurallarına uygun olarak üretilen Terazili dolum makinasına sahip olursunuz.

Terazili Dolum Makinası Fiyatları

Terazili dolum makinası ihtiyacınız için kesinlikle Line Makina’dan teklif almadan başka firmalara danışmayınız. Line Makina olarak en iyi kalitede ve olabildiğince en uygun fiyatlarla sizlere, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz makinalar üretebiliyoruz. Tam olarak ihtiyacınıza uygun olan terazili dolum makinaları için de Line Makina her zaman hizmet vermeye hazır!

Terazili dolum makinaları fiyatları konusunda da sizlere sabit bir fiyat veremiyoruz. Çünkü her ihtiyaca özel olarak makinalar ayrı ayrı üretilmekte ve her birisi için maliyetler değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı Terazili dolum makinası fiyatı hakkında bizlere ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz