Folyo Kapatma Makinaları

Folyo Kapatma Makinaları

Bir giriş konveyörü veya el yardımı ile yerleştirilen veya dolum makinesinden içleri ürün doldurulmuş olarak sevk edilen kaplar kesme kalıbı altında ki yerlerine ulaşır. Folyo Kapatma Makinası üzerinde takılı bulunan ( Step Motorlu ) bobinden özel şekilde imal edilen kesme bıçakları altında Folyo kesme, yapıştırma ve Fire Sarma işlemini gerçekleştirir. Bu işlem ürün geldiği sürece devam eder.

Üst Folyo Kesme Yapıştırma Makinası müşteri tarafından istenen özellikler ve ambalaj ölçüsü doğrultusunda dizayn edilmektedir.

Kapatılacak kapların özellikleri; İşlem Kapasitesi, Ağız Çapları ve bütün özellikler Folyo Kapama Makinası‘nın tasarım aşamasında göz önünde bulundurulan unsurlar olarak öne çıkmaktadır. 

Folyo Kapatma Makinası

Folyo kapatma makinaları, pet şişe, cam şişe, cam kavanoz folyo kapama gibi çeşitli şişelerin ve kapların ağız kısmını kapamak amacıyla üretilmiş, şişe dolum makinası gibi makinaların ihtiyacı olan makinalardır. Tabi ki dolum makinalarından gelen ürünlerin folyo kapatma işlemini sağlayan ve hem dolum hem de folyo kapama işlemini sağlayabilen folyo yapıştırma makinalarını Line Makina olarak üretmekteyiz.

Çeşitlerine göre ayrılan Folyo kapama makinalarımız ile kavanoz, cam şişe, pet şişe, kova gibi kaplarınızın ağzını kapatabilirsiniz. Yeni teknolojiler ile üretilen makinalarımız sayesinde verimli bir şekilde ürünlerinizin folyo yapıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Folyo kapatma makinası, yüksek ısı sağlayarak alüminyum folyoyu ürününüz hangi tip ise ona uygun şekilde yapıştırarak, ürünlerinizin tamamen hava ile temasını keserek verimli bir ürün elde etmenize olanak sağlamaktadır.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere alüminyum folyo kapatma makinası en temelde dolum sağlayan ve dolum sağlamayan olarak ikiye ayrılmaktadır. Eğer dolumlu bir folyo kapama makinesi sağlarsanız, makine hem hangi türden kaba dolum yapıyorsanız dolumu sağlar ve folyo kapamasını sağlar. Dolumsuz makine, dolum makinasından çıkan kapların folyo kapamalarını sağlar.

Folyo Yapıştırma Makinası

Folyo yapıştırma makinası olarak arama sağlandığında çeşit çeşit ürün için çeşitli makinalar bulunmaktadır. Bundan dolayı Line Makina olarak her türden ürünün alüminyum folyo yapıştırma işlemini gerçekleştirebilmeniz adına her ihtiyaca uygun şekilde makine üretimi sağlayabilmekteyiz.

Line Makina olarak ürettiğimiz Folyo yapıştırma makinalarını, makinaların kullanım şartlarına uyan her türlü sektörde(gıda, gıda dışı diğer sektörler) kullanabilme imkanına sahipsiniz. Tabi ki makine siparişinde, sizlere en uygun makinenin üretimini sağlamamız için ne tür bir folyo kapak yapıştırma makinası istediğiniz hakkında detayları bize iletmelisiniz.

Son olarak Folyo makinesi hakkında fiyat bilgilendirmesi isterseniz, iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Her firmanın özel olarak çeşitli folyo kapama makinalarına ihtiyaçları olabileceğinden dolayı sizler için buraya sabit bir fiyat yazamıyoruz. Günün şartları, sizin hangi türden kaplara sahip olduğunuz, istediğiniz makinenin hangi özelliklere sahip olacağı gibi değişkenler göze alındığında sabit bir Folyo yapıştırma makinası fiyatı veremiyoruz. Line Makina’ya hemen alttaki iletişim adreslerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz!

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz