Sos Dolum Makinası

sos dolum makinası

Sos Dolum Makinası

Sos dolum makinası ile akışkan kıvamdaki sos ürünlerinizin dolumunu dilediğiniz miktarlarda ve dilediğiniz kap türleri için yüksek hızda gerçekleştirebilirsiniz.

Sos Dolum Makinesi

Sos dolum makinası sayesinde akışkan kıvamda olan soslarınızın dolumunu gerçekleştirebilirsiniz. Son teknoloji ile donatılan sos dolum makinaları sayesinde hızlı bir şekilde dilediğiniz şişe türüne dolum gerçekleştirebilirsiniz. Sos dolum makinesi sayesinde dilediğiniz kap türüne dolum gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün türüne ve kullanıcıların tercihine göre pet şişe, cam şişe ve kavanoz gibi kap türlerine sos dolumu gerçekleştirebilirsiniz. Line Makina olarak gıda sektöründe kullanılacak olan makinelerin, dolum esnasında temas eden noktaları gıda dolumu için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sebeple gıda standartlarına özel olarak üretilmiş olduğu için gıda sektörlerinde makinelerimizi tercih edebilirsiniz.

Makinelerimizin son teknoloji ile donatıldığından bahsetmiştik. Sos dolum makinesi, PLC dokunmatik ekranı sayesinde dolum aşamalarını yönetebilmenizi ve kolayca takip edebilmenize olanak sağlar. Böylece her aşamayı takip edebilir, gerektiği yerde müdahale ederek, sorunsuz bir şekilde sos dolum işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak sos dolum makinesinde dolum yapılacak kapların yıkama ve çalkalama işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Dolumun ardından da etiketleme yapılabilmektedir.

Bu Makine ile Neler Doldurulabilir?

Sos dolum makinası ile ketçap dolumu, mayonez dolumu, tahin ve pekmez dolumu gerçekleştirilebilir. Yine bu verdiğimiz örneklerle aynı özelliği taşıyan ürünlerin de dolumunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sos dolum makinesi ile alakalı detaylı bilgiler için hemen aşağıdaki iletişim adreslerimizden bize ulaşın!

Sorularınız için

bize ulaşabilirsiniz