Reçel Dolum Makinası

reçel dolum makinası

Reçel Dolum Makinası

Reçel dolum makinası, istenilen ölçülerde yine istenilen kap türüne yüksek hızda hassas dolum yapmanızı sağlar.

Reçel Dolum Makinesi

Reçel dolum makinesi ile reçel ürünlerinizin dolumunu kolay ve yüksek hızda gerçekleştirebilirsiniz. Line Makina olarak üretmiş olduğumuz reçel dolum makinaları sayesinde ürünlerinizin dolumunu, kapama ve etiketleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Son teknoloji ile donatılmış olan reçel dolum makinası sayesinde işlemlerinizi tam otomatik gerçekleştirebilir, iş gücünden ve zamandan büyük tasarruf sağlayabilirsiniz.

Gıda dolumu için özel paslanmaz malzemeler ile üretilen reçel dolum makinası, son teknoloji ile donatıldığından yukarıda bahsetmiştik. PLC dokunmatik ekran sayesinde reçel dolumu aşamalarının hepsini takip edebilir ve dolum işlemlerini yönetebilirsiniz. Böylece dolum esnasında tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Reçel dolum makinasıyla dilediğiniz kap türüne dolum gerçekleştirebilirsiniz. Şişe dolum, kavanoz dolum gibi dilediğiniz kap türüne reçel dolumu gerçekleştirilebilmektedir.

Reçel Dolum ve Kapama Makinası

Reçel dolum ve kapama makinası, talep edilen özellikler ile donatılabilmekte ve ekstra opsiyonlar talep edilebilmektedir. Mesela makinenize dilerseniz dolum yapılacak kapların yıkama ve çalkalama işlemlerini gerçekleştirmesi için opsiyon alabilirsiniz. Böylece tam olarak ihtiyacınız olan reçel dolum makinasına sahip olabilirsiniz.

Bu makine ile reçel ve reçel türevi ürünlerin dolumu gerçekleştirilebilmektedir. Makinelerimiz gıda ürünleri dolumu için tamamen uygun makinelerdir. Bu sebepten ötürü gıda ürünlerinizin dolumunu gerçekleştirmek için Line Makina’yı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ayrıca üretmiş olduğumuz makinalarımız gerekli sertifikalara da sahiptir.

Sorularınız için

bize ulaşabilirsiniz